HGF

Saç dökülmesi özellikle erkeklerde en sık rastlanan kozmetik sorundur. Genellikle kozmetik sorun gibi görülse de tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Çok sayıda kullanıcısı olması nedeniyle piyasada en fazla çeşit saç çıkarıcı ürünlerde bulunur. Bu kadar ürün olmasının temel nedeni farklı etkilere sahip olmalarıdır, bunun yanı sıra çoğunun işe yaramaması da tüketicinin ürün değiştirmesine neden olmaktadır.

HGF Tüm bu ürünlerden içerik ve etki olarak çok farklıdır.En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır.

İçeriğindeki finasteride eşdeğer etki yapan herbal ürünler, minoxidil gibi saç kökünü uyaran herbal ürünler, yoğun biotin (B7 vitamini) ve diğer besleyici bitki özleri sayesinde saçınızın ihtiyacı tümüyle karşılanmakta, saçlı deri kanlanması artırılmakta ve dökülmeye sebep olan DHT oluşumu engellenmektedir.

 

HGF spreyin içindeki bitkisel ve bilimsel aktifler

INCI NAME

Percent (%)

Purified Water

45.00

Alcohol

32.00

Glycerin

4.50

Butylene Glycol

2.00

Triethanolamine

2.00

Pyridoxine Hcl

1.50

Ginseng(Panax Ginseng)Extract

3.00

Chinese Angelica(Angelica Polymorpha Sinensis) Extract

3.50

Polygonum Multiflorum Extract

4.50

Serenoa Serrulata Fruit Extract

2.0

Total

100.0

 

HGF sprey bu yoğun içeriği sayesinde gerek etki gerekse yan etkileri yönünden kullanıcı memnuniyeti % 92 ler düzeyinde en yüksek saç spreylerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir