Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi tedavisi için geliştirilmiş spreyler arasında HGF Sprey etkinliği kanıtlanmış bilimsel ve bitkisel ürünlerden oluşan içeriği sayesinde tablet ve şampuan gibi ek ürüne ihtiyaç duymadan % 92 oranında dökülmeyi durdurur,tüyleşmiş saçlarda ciddi kalite artışı sağlayarak yeniden saç çıkarıyormuş gibi etki eder.

HGF Sprey saç kökünü uyaran ve dökülmenin asıl sebebi olan DHT yi baskılayarak etkili olur. DHT blokajını bölgesel olarak yaptığı için kullanıcıda cinsellik üzerine yan etkiler oluşturmaz. http://www.sacdokulmesitedavisi.net problemi için HGF Plus güvenle kullanabilirsiniz.

İçeriğindeki aktifler sayesinde damarları genişleterek kıl köküne giden kan miktarını artırır bu sayede kök daha iyi beslenir ve kalite artışı olur,HGF spreyin minoxidile benzer şekilde kıl kökünü uyarıcı etkisi vardır.Saç ekiminden alınacak sonucun daha iyi olması için ilk yıkamadan sonra kullanılması önerilmektedir.

HGF sprey İçerdiği bilimsel ürünler sebebiyle sadece bitkisel ürünler içeren spreylerden çok daha üstün bir etkiye sahipti ve bu sebeple bitkisel spreylerin tümünden daha çok reçete edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir